Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon adatmentés, nem...

Kerze kérdése:

Telefon adatmentés, nem kapcsol be, de működik (működne), hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy sony z1 compact telefonom, valószínű a bekapcsoló gomb ment tönkre, mert kikapcsoltam, de már nem tudom bekapcsolni. Ha usb-vel összekötöm a gépre akkor tölti, ki is írja. Én már nem szeretnék foglalkozni a telefonnal (kitudja mennyi a javítása, és ez már egy régi telefon), csak le szeretném menteni a rajta lévő képeket. Hogy tudnám rámásolni a gépre a képeket anélkül hogy bekapcsolnám? Mert ahhoz hogy kihozza a sajátgépben a telefont, fel kell oldani előtte, ami nekem ugye nem jön össze mivel nem kapcsol be. Szóval ötletek?

2017. aug. 1. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod bekapcsolni sehogy.Elmész egy GSM-be és ott bekapcsolják neked és át is másolják oda ahova szeretnéd.(Ez kb. 2000-5000Ft)
2017. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!