Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan mérhetném be a telefono...

Hogyan mérhetném be a telefonom ha elopták?

Figyelt kérdés
Fél órán belül már nem volt elérhető. A sim kartyát tiltottam.
2017. aug. 1. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te sehogy...

Ha lehetne, bárki bárkit "bemérhetne" és követhetne.

Ez ugye nem engedhető meg.

Azért a hatóságok tudhatják merre "jár" a készüléked, de csak sima érdeklődésre a fülüket se fogják mozdítani.

2017. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb James Bond. Sehogy. :D
2017. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ellopták,akkor igazából nehezen,ha elveszett és a mobil net aktív,akkor van esély rá.

[link]

2017. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rendörségen ha feljelentest teszel hogy ellopták akkor bemérik. Amikor az enyemet elloptak 1-2 hónapba telt mire visszakaptam. Viszont ha elhagytad es azt mondod h ellopták annak nem fognak örülni
2017. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
#3-as vagyok,igaz, elvileg cella info alapján be lehet,de arra én is kíváncsi vagyok,hogy ez sim függő vagy készülék függő ? Tehát ha kicserélik a sim-et akkor attól még a készülék a saját infóját is küldi a csomaggal..
2017. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ez sim függő vagy készülék függő ? "

[link]

2017. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt rajta lopásgátló, akkor elég nehéz lesz. Legközelebb telepíts a telefonra egyet, mondjuk az ESET vírusirtóban elég jó lopásgátló van: nyomon követheted az interneten, távolról zárolhatod, képeket készíthetsz amiket emailben kapsz meg, törölheted minden adatát, üzenetet küldhetsz rá, és mielőtt lemerül, elküldi az utolsó GPS koordinátákat.
2017. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!