Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS segítség! Gmail piszkozat...

SOS segítség! Gmail piszkozat levelekből valahogy letölthetők a képek?

Figyelt kérdés
Nos... az a szituáció áll fönt, hogy pár napja eljöttem nyaralni, és hogy biztos legyen hely fotózni a, átküldtem az összes képem telefonról (~6-700) a gépre, gmail segítségével. Csak én hülye nem néztem meg, h mind átment-e, és ezért sokat töröltem már azóta a képekből. Ma nézem a gmailt, és hát nincs meg pár levél.... és kiderült, hogy a telefonom olyan 400 képet inkább megtartott magának. De ugye ebből nincs minden már meg, szóval totális pánik van nálam.... :/ elég fontos képek voltak... DE! Hála Istennek megtaláltam ezeket a telefonomon(Lumia) a gmail fiókomban piszkozatként... szóval az volna a kérdésem, hogy esetleg onnan le lehet valahogyan szedni az ilyen képeket gmailből/ ill vissza lehet állítani SD kártyáról a képeket? Teljes analfabéta vagyok ebből, minden segítség jöhet! Előre is köszönöm :)

2017. aug. 1. 22:53
 1/1 anonim válasza:

1) Állítottál be biztonsági mentést Google fiókodra? A Google Photos alkalmazás (ha le van neked töltve) automatikusan elmenti önmagához minden képedet és videódat. [link]


Legközelebb használd a 'ToldACuccot' honlapot legközelebb. Így nem kell temérdek email-t számolgatnod, egyben átküldheted magadnak az összeset.

2017. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!