Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s7 kijelzője...

PinguPingvin kérdése:

Samsung Galaxy s7 kijelzője bekapcsol töltés közben, és nem kapcsol ki. Hogyan lehet beállítani, hogy kikapcsoljon?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ha töltöm a telefont a kijelzője gyakorlatilag minden alkalommal bekapcsol egy kis idő után és nem kapcsol ki, csak ha én kikapcsolom. Elsőnek azt hittem, hogy az értesítések miatt, de értesítések nélkül is bekapcsol. Igen, a fejlesztői beállításokban ki van kapcsolva az ébren maradás funkció.

2017. aug. 3. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Kijelző kímélő(screen-saver) nincs bekapcsolva? (dokkolás, töltés)

Általában a "Kijelző" menüpontban szokott lenni az opció.

2017. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs.
2017. aug. 3. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

-Peel Smart Remote app-ot tiltsd le ha fent van, az is okozhat ilyeneket.


-Töröld le (állítsd vissza gyárira) a Goodlock alkalmazást, majd telepítsd fel újra.


Ha még mindig nem jó, akkor próbáld ki Biztonsági üzemmódban (safe mode).

Lépések:

Telefon kikapcs --> Bekapcs, majd miután behozta a Samsung lógót, tartsd lenyomva a hangerő LE gombot amíg nem áll fel a rendszer.


Ha biztonsági módban nem tapasztalod a problémát, akkor valószínűleg szoftveres problémád van, ha viszont tapasztalod, akkor valószínűleg hardveres probléma lesz.


Ezek után nincs tippem. Érdemes megnézetni egy szakszervizzel.

2017. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs 30 percre állítva a kijelző időkorlátja?
2017. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!