Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T mobile alkalmazás miért nem...

Kingdefender kérdése:

T mobile alkalmazás miért nem működik?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Huawei p10 telefont és eleinte működött de most azt írja ki hogy valami hiba történt próbáljam meg újra. Hiába próbálkozok vele mindig ez van és SMS sem jön hogy erről a számról beleptem. Ujratelepitettem a progit de ugyanaz. Még odáig se jut el hogy beirjam a belépési kódot. Ez mitől lehet?
2017. aug. 4. 00:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg azt írja ki alul hogy WiFi el nem működik csak mobilnettel DE én mobilnettel próbálom.
2017. aug. 4. 00:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggel működni fog.
2017. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem működik... Bemegyek tmobile..
2017. aug. 4. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:

hagyjad, szar az egész...ugyanúgy, ahogyan a weboldaluk is. szégyen, hogy egy telekommunikációval foglalkozó cég ilyen tákolt szar szolgáltatással rendelkezik.


nekem például le kellene mondanom egy mobilnet előfizetést, mert 1-2 nap múlva jön a hónapforduló, de a következő hónapra már nem szeretném, hogy levonja a pénzt...és nem tudom kikapcsolni, megy a levesbe 2ezer Ft a semmire...

2017. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A telekom alapból mindennek a legalja.....
2017. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!