Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a tinder?...

Miért nem megy a tinder? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ki íirja, hogy Emberek keresése a környéken... utána pedig hogy Hiba történt.Próbáld újra később. És a beállításoknál is ha rámegyek arra hpgy ne látszon a korom vagy a távolságom azt írja ki hogy Nem sikerült csatlakozni a Google Playhez.Próbáld úrja később. (persze egyik se indult el később se, és mlg nincs ismerősőm ma töltöttem le ás ezt csinálja)

2017. aug. 2. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D :D :D

Valaki Magyarországon még mindig használja a Tindert????

Inkább csinálj egy +1 FB profilt és azzal kezdj valamit. Hozzá leszeded a FBlite-ot és kész.

Én őszintén: belefáradtam a Tinderezésben, van akinél volt közös match, aztán meg letiltott, vagy éppen nem működött rendesen (rám írt, hogy mi van, én meg csak néztem, mert profiljára rámenve láttam hogy van képe, a chatben meg nem, stb.). Nameg a felhasználók inkább csak beszélgetni akartak... Hjaj... Arra ott van kismillió másik app, nameg + a FB maga.

2017. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 benji97 válasza:

Az előttem szólóhoz, ki a franc kérdezte hogy mi a véleményed a Tinderről??

Egy egyszerű kérdést tettek fel, kutyát nem érdekelnek a saját negatív szarjaid

Amúgy a kérdezőhöz szólva, nekem is ugyanez a hiba sajnos :/

2018. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!