Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor kártyás tarifaváltás...

Telenor kártyás tarifaváltás számhordozással?

Figyelt kérdés

Adategyeztetésnél ajánlottak új kártyás csomagot, mivel annak sokkal olcsóbb a percdíja a jelenleginél.

Kérdeztem, hogy számváltoztatás nélkül megoldható-e, erre nemleges választ kaptam.

Másoktól hallottam, hogy lehetséges pedig. Nem lepne meg, ha igaz lenne.

Az ügyfélszolgálatot még nem hívtam, fel fogom, de azért szeretném megkérdezni, hogy esetleg valaki váltott már tarifát így?

Azért ragaszkodom a számhoz, mert így sem olyan régen lett új és nem igazán van kedvem a kedves szolgáltató állandó változtatgatásai miatt számot és tarifát váltogatni 1-2 évente.



2017. aug. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen, ezt elfelejtettem írni, hogy ezt is olvastam. A számhordozásra nem tér ki, de ebből úgy veszem le, hogy maradhat a szám.

Nem értem, hogy miért ráztak le az üzletben, de akkor csak azért is vissza fogok menni. Az ügyfélszolgálatos tököléseket is unom már.

2017. aug. 4. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

de mi az hogy számhordozás?


én úgy veszem ki a szavaidból hogy te már Telenoros vagy


amúgy könnyen lehet, hogy el vannak épp maradva feltöltőkártya eladásból és bekamuzzák ezt neked


ne hagyd magad, mond meg, hogy márpedig te váltani akarsz, az ÁSZF szerint is lehet, kérj boltvezetőt, írj be a vásárlók könyvébe

2017. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, telenoros vagyok most is.

Meg szeretném tartani a mostani telenoros kártyás számom, csak másik kártyás tarifát szeretnék, mert a mostanin drága a percdíj/sms.

Erre mondták, hogy új szám kell hozzá mindenképp.


Szerintem is csak le akartak rázni, de be fogok menni hozzájuk újra, mert nagyon büdös ez nekem. Csak addig érdekelt volna, hogy más esetleg volt-e így.

2017. aug. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!