Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 532-re, most van ingyen...

Lumia 532-re, most van ingyen mobilnetem?

Figyelt kérdés
Leszögezném, nem vagyok jártas az elektronikai témákban(ha egyáltalán kell ehhez).Mikor megvettem a telefont 2016 februárjában, igen több mint egy éve és még csak most teszem fel a kérdést.Akkor volt mobilnetem, úgyhogy Én nem kapcsoltam be meg semmi, csak arra lettem figyelmes hogy az iskolában is jönnek értesítések(ott nincs net sehogy se).Aztán semmi értesítés meg semmi, hogy mobilnettel mi a helyzet.És végül kikapcsoltam mert nemtudtam ingyen van e. :D

2017. aug. 4. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor van mobilneted, ha a szolgáltatódnál olyan csomagod van, amiben van mobiladat.
2017. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, és azt hol/hogy tudom megnézni?:) (mondom nem értek ezekhez xddd)
2017. aug. 7. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!