Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden kínai okostelefonban...

Minden kínai okostelefonban van reklám vírus kártevő?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap volt hír a kínai telefonokról. Reklám vírus kártevőket raktak bele.

Az én okostelefonom nem volt a hírben, de én bele raktam volna, mert nekem is van benne egy folytába fel ugrálnak a reklámok, és már agyf@..t kapok. Én telom DOOGEE x5



2017. aug. 5. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy alapból benne legyen, elég ha csak nem megbízható forrásból töltesz le valami programot. Ha korábban nem csinált ilyet és csak egy adott ponttól kezdte el akkor érdemes megnézni hogy milyen oldalon jártál vagy miket telepítettél akkor. Másrészt ha valami van a rendszerben akkor letöltesz egy megfelelő programot ami leszedi azt.
2017. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Milyen progran tudja le szedni?


Én Google Playből töltöm le ezeket, vlc, youtube, google drive, google foto, g térkép, facebook lite, facebook, g chrome, skype, osc.

2017. aug. 5. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Vírusírtók általában megtalálják ezeket.

Pl. Avira, Avast, Eset

2017. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!