Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs mobilnetem?

Miért nincs mobilnetem?

Figyelt kérdés
Hali. Olyan gondolom lenne hogy a telefonomon rettentő lassan megy a mobil internet. Egy Lenovo 7600m készülékem van amivel az elején mikor megvettem csak wifiztem és semmi problémám se volt. Viszont egy ideje van mobilnetem és élvezhetetlenül lassú. telekomos vagyok a normál sim kártyámmal és az internetem olyan lassú vele hogy youtube videót 144p-ben sem tölt be... Most kötöttem nemrég egy digi mobilnetet (telekomos) de azzal is ugyan az a helyzet... bármit próbálok állítani 2.5g -t ír ki. A kártyák és a hely ahol vagyok adott a gyors internetre mert próbáltam másik telefonban plusz mobile stick-ben is laptopon és tökéletesen működnek a telekomos és a telenoros is.

#internet beállítás #mobilnet #lenovo 7600m #lassú mobilnet
2017. aug. 5. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szar a telefon.
2017. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értéktelen választ. A telefon alapba 4g lte, szóval kellene támogatnia a gyors internetet... De sehogy se tudok még 3g-t se előhívni rajta... Off: tudom hogy a kiírt dolgok nem jelentenek semmit (2g 3g 4g stb...) nekem nem is ez számít hanem hogy normális sebességgel menjen...
2017. aug. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!