Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki 12 évesnek gombos telefon?

Ciki 12 évesnek gombos telefon?

Figyelt kérdés
Nem anyagi okok miatt,hanem nem szeretem ezeket az okos telefonokat,lefagy nekem mindig,ciki lenne egy gombos telefon?
2017. aug. 6. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy alacsony árkategóriájú telefon lefagy azt még elhiszem, de hogy egy normális okostelefon lefagy azt kétlem.. cikinek nem ciki, attól függ mire használod, ha csak telefonálásra akkor jó.. ha szeretnél netezni rajta, fényképezni és egyéb ilyen funkciók akkor feleslegs a gombos
2017. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem.
2017. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Netezni esténként szoktam,a laptopomon,okostelefonom már nem is tölt,le is fagy,persze a 70-80 ezres telefon már erősebb és nem fagy le de 40 ezer körül jót nem lehet kapni szerintem,így gondoltam gombosra,köszönöm a választ!
2017. aug. 6. 15:08
 4/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem!Olyat használj,amivel jól érzed magad.Nekem is van 3 nyomógombos telefonom,és több családtagom is csak ilyet használ.Sokkal megbízhatóbbak,jóval tovább bírja az akksijuk is mint az okostelóknak.
2017. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben,amúgy meg nem érdekel hogy más mit gondol a gombos telefonról,semmi közük hozzá
2017. aug. 6. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 4x best buy 40 ezerért..
2017. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!