Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8 vagy IPhone 7 Plus?...

Galaxy S8 vagy IPhone 7 Plus? Ezekkel az érvekkel melyik legyen?

Figyelt kérdés

Most egy iPhone 6 telefonom van. Ez volt az első iphoneom és annyira beleszerettem a rendszerbe, hogy az évek alatt vettem egy iPad airt és egy Macbook prot is a kompatibilitás. Most viszont elbizonytalanodtam. Telefon vásárlás előtt állok és páromnak egy S8 van és brutálisan jó telefon.

De nem lenne nagy hülyeség ennyi almás cucchoz egy samsungot venni? Tudom ez legyen életem legnagyobb problémája, de az ember mégiscsak évekre vesz telefont és nem

Akarom megbánni a döntésemet.


2017. aug. 7. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Kettő közül iphone-t venném, az ios miatt.
2017. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz eset.Szerintem hiba volt 2 év alatt feltápolni magad almás produktumokkal.

Inkább akkor vettem volna ennyi Apple terméket ha új 100% hogy későbbiekben is lessz pénzem/igényem rá.


Szerintem akkor már inkább marad az almánál,ha már ennyi alma van a háznál.Azt tudom hogy az Apple termékek nem kompatibilisek az androiddal.De visszafele hogy nem van nem tudom.


Tudásilag 7+ (kivéve a proci órajel).Kinézetileg 8+


Nem utálom az almás termék családot.De én inkább S8+ mondom.


De mire kell?Mert így tippelésre nem fogjuk neked meg modani hogy mi a telefon választásod fő szempontja.

2017. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha annyira imádod az iOS-t, akkor mi a kérdés.

Én nem szeretem az iOS-t, ezért nyilván S8-at vennék, és lehet, hogy fogok is.

2017. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Itt mar tenyleg csak az fog szamitani, hogy melyik operacios rendszer jon be. Szemely szerint nekem az iphone attekinthetobbnek es konnyebben kezelhetonek tunik, es lefedettebb.

Nekem pl megkonnyebbules volt az iphone 4 androidos telo utan

2017. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Várd meg a következő iphone-t szerintem.

Már csak 1 hónap.

2017. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!