Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék vásároln...

//Anonymus// kérdése:

Új telefont szeretnék vásárolni, de nem tudok 3 közül dönteni. Iphone 6,6S,6 Plus?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak árbeli különbségek, nem is erre vagyok kíváncsi inkább a használhatóságukra, tapasztalatokra.

2017. aug. 7. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 6s-t venném.

Gyorsabb mint a sima 6-os, tovább lesz rá frissítés, jobb a kamerája, 3D Touch, stb...

2017. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nos igen, attól függ, mi a fontos. ha a jobb üzemidő, akkor inkább 6 plus, ha viszont az, hogy újabb, gyorsabb legyen, akkor a 6S.
2017. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
A sima 6/6plus-t már inkább vedd ki a buliból, én is a 6s-t javaslom. Ha nahyobb kijelzőt szeretnél, meg hosszabb üzemidőt, akkor is inkább érdemes lehet beruházni a 6s plus-ra.
2017. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
A 6 plus ugyanaz mint a 6, csak nagyobb. Ezek mar elavultak kesznek lassan, vegyel 6s-t. Az meg jobpar evet birni fog
2017. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a segítséget! :)
2017. aug. 7. 16:47
 6/6 anonim válasza:
53%
Nekem 6 Plus van. Sosem cserélném le a 3D touch miatt 6s-re sem. Nagyon előnyös tud lenni a nagy kijelző.
2017. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!