Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék HTC Telefont vásárol...

Szeretnék HTC Telefont vásárolni, melyiket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék vásárolni egy HTC Telefont. Eddig csak Samsungot használtam nem volt még HTC-m de vonz. Nem szeretném a legújabbat az U11 et az kiesik, nem tetszik. ami szóba jöhet: HTC M9, M9+, M10. Melyiket ajánljátok és miért ? Tapasztalatok ? Köszönöm.
2017. júl. 15. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
HTC10 mert a többi régebbi model, nincs ujlenyomatolvasó se bennük.. ráadásul az M9+ nagyon ritka nálunk (hivatalosan nem forgalmazták)
2017. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem jelenleg M9 van,2éve.... de az U nekem se tetszik
2017. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10 esen gondolkodtam en is hogy megvennem. Valakinek tapasztalatok ? Kamera, aksi, mukodes
2017. júl. 15. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék az U11-en kívül másik HTC-t. Jobban jársz valami mással, ha Samsungot akarsz(olcsóbban) akkor A5(2017). Vagy ha többet szánt rá akkor S8(vagy +). Ha Apple-t akarsz(én ezt venném a helyedben) akkor ott van olcsóbban az SE, vagy a 7.
2017. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Apple 6s rol valtottam, iPhonet aoha tobbet nem veszek, meguntam az egyszeru feluletet. S7 edget hasznalok most. Nem kell mas telefon, S8 nem tetszik, hanem HTC erdekelne magyon most a 10 es.
2017. júl. 15. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, és ezért a legjobb. De vegyél HTC-t, engem nem zavar. Csak sokkal megbízhatatlanabb mint az IOS.(az android)
2017. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!