Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vételre mire kell...

IPhone vételre mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most fogom megvenni az első iPhone-omat (7plus) használtan, 200.000 Ft-ért. Mire kell odafigyelni,hogy például a jelenlegi tulaj ne tudja majd letiltani? Oké,hogy neki ki kell jelentkeznie az iCloudból,de.. nem nagyon értem. Hallottam még a visszaállításról is. Melyiket kéne csinálni,vagy ha mindkettőt,akkor melyiket előbb? És előbb ki kellene vennie a SIM kártyáját,vagy nem? Elnézést hogy ennyire nem értek hozzá. Aki ért hozzá,válaszolhatna :-)

2017. aug. 8. 11:30
 1/5 Lájsz ***** válasza:
100%
Először is nézd meg a telefon papírjait,és csak akkor vedd meg ha készpénzért lett vásárolva,nehogy pár nap vagy hét múlva letiltsák számlatartozás miatt mert előfizetéses. Az eladó lépjen ki az icloud fiókjából,majd csináljon egy teljes visszaállítást,az törli a személyes adatait. Azután tedd bele a saját kártyád és regisztráld a készüléket,vagyis menj végig az opciókon amiket kér. Ha minden rendben a készülékkel a beállítások végén jelzi azt,elérhetővé válik a menü,lesz térerő,használhatóvá válik a készülék teljes értékűen számodra.
2017. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

Ez nem lehet igaz hogy egy használt telefonért 200.000 ft-ot adj. ha sose le3nne telefonom akkor se éri meg.

Szerinted miért adja el már azt a telefont???

Biztos nagyon jó , azért.

80-10 közt már olyan csúcs telefont tudsz venni, ami leveri az ájfont.

2017. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

2-es oké, ha ennyire fillérb_szó vagy, akkor vegyél 80-100ezerért csúcstelót, mégis mi a f_sz közöd van hozzá, hogy mit vesz?


az a legcélszerűbb, hogy az eladó úgy viszi a telefont kipróbálni, hogy még ő van belépve, tehát nem csinál semmiféle visszaállítást. ha megfelel, akkor előbb kilép az iCloud-jából, majd a gyári visszaállítást megnyomja. tulajdonképpen ennyit kell csinálni.


a trükkök ott szoktak lenni, hogyha DFU módba rakják(recovery mód), akkor iCloudból kilépés nélkül is vissza lehet állítani, viszont attól bennemarad az account, de ennek a jelszavát csak az aktiválás utolsó lépései között fogja kérni.

ha most történetesen te egy olyan helyen próbálod ki, ahol nincs wifi, akkor nem tudsz eljutni odáig az aktiválásban, mert nem tudsz nethez csatlakozni, és csak otthon jössz rá, hogy kéri az előző tulaj jelszavát...


ebből kifolyólag is egy másik tanács, olyan helyre menj, ahol egyből be is tudod aktiválni a telefont, miután a gyári visszaállítás megtörtént, saját sim kártyádat elfogadja-e, mert az is benne van, hogy mégsem kártyafüggetlen, az is derüljön ki még ott a helyszínen.


ha ezeket megfogadod, nagy gondod nem lesz. persze ezeken felül az alapfunkciókat kipróbálni, minden jól megy-e, de gondolom ezt nem kell mondanom.

2017. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

3. Azt az elő mondatot küld el a muterodnak. !!!!!

Nyilván ezt magadról irtad, mert én még eddig mindent megtudtam venni amit akartam. Nem én vagyok az. Sőt kivétel nélkül mindenből újat tudtam eddig venni , nem másnak a levetett sz...s gatyáját.

2017. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és? ez volt a kérdés? érdekel itt a rongyrázásod bárkit is? normális ember nagy ívben leszarja, hogy neked új-e a telefonod vagy használt...egy mobiltelefon csak egy használati tárgy, nem értem, minek kell állandóan okoskodni. ha nem tetszik az iPhone, akkor nem veszel...értelmesebbek ezen nem rágódnak ennél tovább.
2017. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!