Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le hamar a két...

MissEn kérdése:

Miért merül le hamar a két hónapos Huawei P8 lite telefonom?

Figyelt kérdés
Újonnan vásárolt telefonom két hónapos és olyan van egy nap 3x kell töltessem,ha nem hasznalom is éjszaka 100%rol reggelre 30% lesz. Továbbá meg mindig nagyon meleg a telefon háta(akkumulátora). Valaki valami ötletet mit tudnék tenni?

2017. aug. 8. 23:18
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen telefonom van, igaz már 1 éves, és nekem is ilyen hamar merül. Ha nagyon sok alkalmazás van rajta, vagy bekapcsolva hagyod a bluetooth, vagy wifit (mobilnetet) hamar leszívja. Most már ezeket ki szoktam kapcsolni, meg tényleg csak szükséges alkalmazások vannak rajta, és már akár 3 napot is kibír.
2017. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert ezek is mint a többi amit behoznak , jó olcsón , és nagy reklámot csinálnak nekik, attól még nem lesznek jó, meg erősek. Venni kell kinából, amibe erős akku van. Csak hát azt is elterjesztették itt akik nem értenek hozzá hogy NONAME telefonok.

Pedig hogy pár száz ember valamit nem ismer , nem tájékozott bizonyos dolgokról, nem a telefonokban van a hiba.

Mióta én meg vettem az erős akkuval a telefonom , szinte mindenki utánam hasonlót hozatott. Ezekkel még egyikkel se volt eddig probléma, pedig már 2 éves lesz lassan.

[link]

Venni kell ilyet , neked is ezt tudom javasolni. Az enyém , mint irtam már 2 éves lesz és 2 napot simán bir a akku. Sőt még olyan se volt egyikkel sem hogy megakad, lefagy vagy hasonló, EGYSZER sem. A tinydealon találsz több ilyen erős telefont ha szét nézel.

Ha most kellene vennem én biztos hogy a K 10000-est venném meg.

2017. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azokat az alkalmazásokat hagyjad rajta, ami neked kell és a wifit meg az ilyeneket kapcsold ki. És mindig 10% körül rakjad fel töltöre és 100%-on vedd le, vagy éjjelre kapcsold be az ultra-energia-takarékos módot.
2017. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!