Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnék venni...

Lord Hidan kérdése:

Milyen telefont tudnék venni használtan max 45k-ért?

Figyelt kérdés

40-45ezer lenne a max keret az 50 már nem fér bele. Egy xiaomi note 4-et néztem eddig csak de nem tudom mit érné még meg venni.

Nincs sok elvárásom csináljon jó képet, ne legyen windowsos, full hd kijelző


2017. aug. 8. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
iPhone 5S is van már annyiért használtan!
2017. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem Xiaomi note 4-em van, én tudom neked ajánlani, nagyon jó telefon. 8 hónapja használom és semmi baja, tökéletesen működik. Szép képeket csinál, gyors, nagy a tárhely, és szerintem jól is néz ki. Az ujjlenyomat olvasó is qrva jó, én személy szerint imádom. Ha érdekel, innen rendeltem:

[link]

2017. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs bajom az appleval de 5S-t már nem igazán vennék max SE-t de azok drágábbak mint a 6-ok...
2017. aug. 9. 01:14
 4/7 anonim ***** válasza:
samsung galaxy s6,samsung galaxy note 4,lg g4,samsung galaxy a5 2016,huawei p8,vagy vegyél új xiaomit.
2017. aug. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
samsung galaxy s6,samsung galaxy note 4,lg g4,huawei p8,samsung galaxy a5 2016,vagy új xiaomi.
2017. aug. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért már tudsz újat is venni, és az azért jobb mint bármilyen használt.
2017. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Én ezeket ajánlom -

[link]

[link]

[link]

A két, hardveraprós link azért jó, mert van ahol "garancia", vagy "garanciával" írják (de technikailag ugyanaz a kettő). Itt nem csak használtak vannak, hanem újak is, jó áron.

A harmadik (?) meg egy magyar nyelvű, szlovák webshop, Magyarország területére, utánvétellel szállítanak. Itt is adnak garanciát.

2017. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!