Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lehetséges, hogy a mobilomo...

Az lehetséges, hogy a mobilomon alapból nincs flashlight kapcsoló?

Figyelt kérdés

Eddig minden mobilban láttam ilyen kis lámpa ikont, de az enyémben nem találom. Lehetséges, hogy nincs?

Muszáj letöltenem programot, hogy tudjak világítani, de az meg tele van reklámokkal, meg mindennel.

Samsung galaxy grand neo plus a mobilom.


2017. aug. 9. 17:34
 1/6 anonim válasza:
Milyen telód van? A felső sávot húzd le, és nézd meg, nincs e olyan, hogy vaku. Van teló, amin nincs flashlight kapcsoló. Le kell töltened egyet. Én ajánlom a Tiny Flashlight-ot.
2017. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fent írtam milyen mobilom van. Akkor valószínű, hogy nincs rajta kapcsoló.

A Tiny Flashlight jól működik, és nem is foglal annyi helyet, mint az előző app, amit használtam.

2017. aug. 9. 22:42
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

A legördülő menü szerkeszthető.

Ott kell beállítani, hogy az alap felső sorban melyik kapcsolók jelenjenek meg. Gondolom alapbeállítás szerint a lámpakapcsoló épen nincs benne ebben a sorban.

Tedd be.

2017. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem jó lesz a link. 10 darab "gyors gomb" van, nincs köztük a lámpa.

2017. aug. 10. 11:55
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Ejha, ez érdekes.

:)

Nézegettem, milyen appok vannak erre, tényleg sajnos a legpasszentosabbak is reklámokat tartalmaznak.

A Flashlight Galaxy tűnik a legértelmesebbnek, nem telepítettem, úgyhogy nem tudom, mennyibe fáj a reklámmentes változat.

2017. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ahogy látom a linken, a legördülő sávban nincs olyan, amivel lehet szerkeszteni a gyorsgombokat. Én ezt a készüléket nem ismerem, mert lg-m van, te a Tiny flashlight elég jó szerintem. #1 vagyok
2017. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!