Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung cserekészüléket...

Samsung cserekészüléket kaptam és folyton kikapcsol, kell szólnom a szervíznek?

Figyelt kérdés

1 hétig ígérték az enyémnek a szervizelését, cserébe kaptam egy okoskészüléket 1 napja, ami már ott is le volt merülve teljesen, úgy kaptam meg... itthon fel tudtam tölteni, nem volt gond, de újraindul folyton, változó, hogy fél-1-2-3 óránként.


Én biztos, hogy ezt nem fogom kifizetni, semmilyen összeget ez után, ha netalán rám vernék, mikor egy hibás telefont kaptam. Szóljak nekik vagy hagyjam és vigyem vissza majd szó nélkül? Tartok tőle, hogy ha szólok is megmondják, hogy ez eddig nem volt ilyen.. Rengeteg kézbe lehetett látszik rajta, hisz "csere"mobil.


Tapasztalatból tudom, hogy nagyon nem korrekt már senki az ilyen helyeken, a garanciális telómat is alig tudom garanciálisan megcsináltatni, közbe 170 ezer ft volt...3hós készülék. Ezért gondolkozok, hogy szóljak -e egyáltalán.

Köszönöm a válaszokat.



2017. aug. 10. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:

milyen típusú samsung?


csinálj egy alaphelyzetbe állítást rajta


home + hang fel + bekapcs együtt

vagy ha Samsung Galaxy S8 akkor kicsit máshogy kell


[link]

2017. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
J5 2016-os mobil.
2017. aug. 10. 13:24
 3/10 A kérdező kommentje:
A hard reset nem lesz baj a szerviznek? Van nyoma?
2017. aug. 10. 13:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet megcsinálni, download-ot ír ki egyből, de kb fél órája már.
2017. aug. 10. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
14:04 Nem a hangerő le gombot nyomtad véletlenül? Vedd ki az akksit, tedd vissza, és indítsd el a telefont. Menüből csinálj gyári beállítást, azt nem lehet elrontani. Beállítások/biztonsági mentés és visszaállítás. Egyébként nem gondolnám, hogy segít rajta, ugyanis valszeg ez egy olyan telefon, amit a szerviz nem tudott megjavítani, azért is adják oda cseretelefonnak, pár napig jó lesz az is.
2017. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]



azt írja hang fel


de ha azt nyomtad a home + bekapcs-csal akkor próbáld a hang le-t.



A Download mode az nem jó, az a szoftver frissítő mód, akkor csak indíts újra vagy a bekapcsot nyomod sokáig, vagy kiveszed az akkut ahogy előttem mondták

2017. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam és azt írja, hogy Nincs parancs. Fekszik az android figura mellette. :D Lehet, gyárilag van letiltva, hogy ne tudjak hozzápiszkálni. Mindenesetre már nem csak újraindul, hanem ki is kapcsol, attól függ milyen kedve van. Szuper hét lesz.

Köszönöm a segítségeket.

2017. aug. 11. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
13:14 Az furcsa. Egészen biztosan Samsung telefon az? Legutoljára kamusamuban láttam ilyet. Ha nagyon szívat, vidd vissza, hogy ez nem kóser, adjanak helyette használhatóbbat.
2017. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Samsung J5 2016. Nem lehet hard resetet csinálni rajta, ez tuti.

Remélhetőleg már nem sok napot kell várnom, de óránként minimum újraindul. Szóljak majd a visszaadásnál? Lehet, hogy előttem sem szóltak direkt.

2017. aug. 11. 20:14
 10/10 anonim ***** válasza:

amikor a no command parancsot látod meg kell nyomni vagy a hangerő gombot


vagy a bekapcsoló gombot röviden.


és akkor jön be a rrecovery mnü amiben a factory reset menüpontot kell választani

2017. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!