Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhajlott a mobilom. Mitől...

Elhajlott a mobilom. Mitől lehet? Lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
Mainap elejtettem a mobilom de semmi baja nem lett mert van rajta üveg lap meg tok is. Csak az üveglapon lett egy hajszálrepedés. Amikor viszont levettem a tokot hogy megnézzem van-e sérülés észre vettem hogy a mobilom felső pár cm-e hátrébb van hajolva elég észrevetően. Eddig nem tűnt fel de a tokom is ugyanúgy meg van hajolva. Káros a telefonnak ez a hajlás vagy az ha visszarakom rá a tokot? Valamit leget tenni ellene? Samsung Galaxy J7 (2016).

2017. aug. 10. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az iPhone 6 telóm is el van hajolva hátul, viszont azt (sajnos) én csináltam, mert nagyon ideges voltam xd Különösebb baja nincs ettől.
2017. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért hajlott el mert leejtetted. Ne próbáldmeg visszahajtani mert akkor nagyobb esély van rá hogy lesz baja.
2017. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!