Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefon vélemények?

Xiaomi telefon vélemények?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak a Redmi note 4-et, és elég jó árban van, meg hát elég sokat is tud, 3GB RAM és 8 magos proci, és kb 60 ezer. Szóval szerintem pöpec kis teló lenne ennyiért, más nem nagyon van ami ilyen erős és "olcsó".


Kinek van még ilyen telefonja, vagy hasonló Xiaomija?

Mik a tapasztalatok vele? :)



2017. aug. 10. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenem van, a vakuja harmat gyenge, azon kívül teljesen jó.
2017. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szocske1020 válasza:
2 hete vettem ilyen telefont. Eddig nem bántam meg. Global version, Snapdragon procis.Gyors, eddig még nem akadt meg, nem fagyott le,teszi a dolgát. 2,5-3 naponta kell tölteni, pedig sokat nyomkodom. Kijelzője nagyon szép, jól össze van rakva, nem recseg-ropog. 2 napja frissült Android 6.0-ról 7.0-ra. Euronics-ban vettem 65000 forintért. Most olcsóbb. Kamerája sem olyan vészes, mint amilyennek mondják, de tény, hogy vannak sokkal jobbak. Nagyon ajánlom a megvételét.
2017. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én rendelni szeretném, elég olcsó 50 ezerért :)

Tényleg sokan dicsérek a telefont, a héten már rendelem

2017. szept. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!