Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok Messengeren...

Miért nem tudok Messengeren képet küldeni?

Figyelt kérdés

Egész eddig normálisan elküldte a képeket, de most kiírta, hogy:

'Az alkalmazás jelenlegi verziója a továbbiakban nem támogatja az üzenetküldést. Ha a jövőben is szeretnél üzeneteket küldeni és fogadni, kérjük, frissítsd az alkalmazást az újabb verzióra vagy használd a Facebook webes változatát.'


Frissítettem, de utána se volt jó, aztán letöröltem és újratelepítettem és akkor se tudtam képet küldeni. Mit lehet most tenni hogy megint jó legyen?



2017. aug. 11. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Valami normális telefont kellene venni
2017. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2017. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én délelőtt még tudtam küldeni, aztán most délután már nekem is ezt írja ki :-( Remélem, kijavítják hamar.
2017. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ezt írta a mai nap folyamán, késő délután, azonban 10 perc múlva már működött.
2017. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszont konkrétan semmi ilyen gondom nincs vele. Fura
2017. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
frissítsd az appot, nekem is ez volt a hiba
2023. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!