Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S Plus-ról megéri e...

Kisssss kérdése:

Iphone 6S Plus-ról megéri e váltani Iphone SE-re? (Többi lent )

Figyelt kérdés
6S plusom van 20as a telefon és nem a legszebb állapotban van,és 2 hajszájrepedés is van a kijelzőbe.Adnának nekem 2 hónapos hajszálkarcmentes Iphone SE független, fél év garanciával egy az egyben szerintetek ? tudom hogy butább
2017. aug. 11. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem sokkal butább. kvázi a 3D touch hiányzik, meg persze oké, egy 6S üzemidőben többet bír. szerintem megéri elcserélni, ha nem zavar a méretkülönbség.
2017. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már az akksija se a legjobb
2017. aug. 11. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát..elég nagy váltás. 5,5" vs 4". Azért ez már elég nagy méretbeli különbség. Szerintem előtte próbáld ki valahol. Ha neked elég, akkor cseréld. Én tuti nem cserélném.
2017. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kisebb telefont szereted akkor cserléd ki
2017. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tulajdonképpen az SE kívülről 5s belülről pedig 6s ... Csak annyi a különbség hogy kissebb
2017. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző: ja, meg nincs 3d touch, meg 5s előlapi kamera :D, egy fogyi 6s kicsibe, ami olcsóbb. Kérdező, ha ezek nem zavarnak és a kisebb telefon jön be, akkor lehet megérné, de se-t nem drága venni, lehet jobban jársz ha eladod ezt és abból veszel, hátha jobban jársz.
2017. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!