Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lézeres telefontól lehet vmi...

Lézeres telefontól lehet vmi bajom?

Figyelt kérdés
Egy okostelefonnal (asus) fényképeztem, aminek a hátulján állítólag ilyen lézeres funkciója van, beméri a távolságot fényképezés közben. De én pont úgy fogtam a telefont, hogy az ujjammal eltakartam, és nem is tudtam, hogy olyan van. Ha lézer???! Lehet valami bajom, hogy közvetlen hozzáértem?
2017. aug. 12. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Mi bajod lenne tőle? Úgy írod ezt a "lézer???!"-t, mintha nem is tudom milyen veszélyes dolog lenne xD

Egy nagy erejű lézer okozhat égési sérülést ha belenyúlsz a lézersugárba, de azt egyből észrevennéd.

A telefon távolságbemérőjétől semmi bajod nem lesz, nagyon gyenge lézert használ.

2017. aug. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
47%

Jézusom...úgy csinálsz, mintha minimum radoiaktív lenne.

Semmi bajod nem lesz, mégis mi lehetne????? Szerinted b@meg, ha veszélyes lenne, engednék beletenni, egy bárki számára megvehető okostelefonba?

2017. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vigyázni kell vele:

[link]

2017. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!