Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Mobile VR -t vegyek?

Milyen Mobile VR -t vegyek?

Figyelt kérdés

Nos, egy ideje már szemezgetek a mobilos VR készülékekkel. Szívesen kipróbálnék egyet, hiszen nem is drágák, csak ugyebár az a kérdés, hogy melyiket.


Én a vám határnak megfelelően a maximum 22 eurós árat szeretném belőni. De ahogy néztem, 2 csoportra lehet osztani a készülékeket, vannak a nagyon olcsóak (30 euró alattiak) illetve a nagyon drágák, (30- csillagos ég)


Előszöris leírnám a telefonom típusát: ZTE Nubia Z11 Mini S


Ahogy néztem (giroszkóp is pl.) minden specifikáció megfelelne hozzá.


A kiszemelt áru(k)


[link]


2. [link]



3. [link]


Természetesen, bármely más oldalt szívesen látok, illetve típust.


Amire én használnám:


3d filmek, illetve ahogy néztem vannak már végfejlesztői alkalmazások is, amik kimondottan menükbe rendezve jelenítik meg a lehetőségeket, van felvételtől elkezdve, 3d film lejátszás ( bár ez nem tiszta még, hogyan is működik pontosan) , illetve pár alap alkalmazás is.


Javítsatok ki ha tévedek!


("ty" előre is! Megy majd a pacsi! )



#mobile vr rendelés #telefon vt #telefon virtuális valóság #mobil valóság #mobil virtuális valóság rendelés #virtuális valóság rendelés #kína vr #vr külföld
2017. aug. 12. 23:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!