Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elégedettek vagytok a Samsung...

Elégedettek vagytok a Samsung G. Edge 6-tal? Az enyém 1 éves és már elég gyenge.

Figyelt kérdés

1 éve vettem, nem kellett fizetni érte, csak bevállalni a 2 éves hűséget a számlacsomaggal. Az egy dolog, hogy nem találtam rá jó tokot, és már összevissza törtem a kijelzőt. De rendszeresen belassul, néha lefagy, nem hagyja begépelni a szöveget stb. A munkámhoz nagy szükségem van rá, ezért különösen idegesítő.


Ti mit tennétek a helyemben? 65 ezer lenne a kijelzőcsere, és 1 évig használnom kellene még...



2017. aug. 13. 09:16
 1/4 A kérdező kommentje:
*S6
2017. aug. 13. 09:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a legolcsóbbnak tűnő lesz a legdrágább.
2017. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt s6 edge,meg sima s6 is,mihelyt ráraktam a nougatot teljesen összeomlott,de előtte is voltak gondok,például melegedett,beégett a kijelző,az akksi is gyorsan merült,úgyhogy felraktam jófogásra,hogy csere érdekel samsung galaxy note 4-re és jelentkezett is egy ember elcseréltük nekem azóta kivállóan megy ez a note 4,egyszer se fagyott le,az akksija bőven kibír egy napot,nem is melegszik,azért erre cseréltem,mert kb annyit tud,mint az s6,és gondoltam kipróbálom,nagyon bejött,csak ajánlani tudom,szerintem ne költs az s6-ra,mert nem érdemes,vegyél egy iphone se-t,egy samsung galaxy note 5-öt,vagy 4-et,vagy esetleg egy oneplusz 3t-t és legyél vele boldog.
2017. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Ha úgy döntök, hogy másikat veszek, mi lesz a számlacsomaggal? Felmondhatom a szerződést egy év után?

2017. aug. 14. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!