Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung tulajdonosok! Elégedet...

Samsung tulajdonosok! Elégedettek vagytok a telótokkal? Ajánlanátok másnak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem idáig 2x samsungom volt(egy mini 2, es egy s3) amik nagyon jol szolgaltak.

Most egy lg-m van, de csak azert, mert akartam, hogy legyem vmi "változás". De tenyleg, 10/10.

Persze en nem hasznaltam 0-24ben, mert meg nem dolgozok, ninca rajta munkam, max. Szuleim, barataim hivom+ internet neha, ami tokwletes

2016. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Galaxy S3, majd S4, majd megint S4, mert az enyém összetörtem, a páromé lett az enyém, ő meg márkát váltott. 10/10
2016. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb. két éve nyüstölök egy Xcover2-t. Többször esett már le kőre, betonra - semmi baja.

Arra amire használom ( elsősorban telefonálás, néha valamit megnézek a neten, időnként "offline" GPS, zene/rádió hallgatás, offline póker és sakk ha valahol várakoznom kell. fotózás ha valami információt kell eltárolnom)tökéletes.

Ha cserélem csak egy Xcover3-ra.

10/10

2016. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. okt. 24. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
S4-em van, másfél éves, az akksija nagyon rossz, de ezen kívül teljesen elégedett vagyok vele:)
2016. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"S4-em van, másfél éves, az akksija nagyon rossz"

Cserélhető akkuja van.

Egy ezres csak nem vág földhöz: [link]

Másfél évet ez is kibír.

2016. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es Note, 5 évig használtam. Egyszer kellett akkut cserélni, ennyi. Nagyon szerettem. Most S6 van, nem akarok reklámot csinálni neki vagy valami, de tényleg nagyon csúcs, szeretnivaló telefon. Szinte mindenben jól szuperál. Eddig kb másfél hó használat után nagyon elégedett vagyok vele, ajánlom.

3-4 év múlva a következő is Samsung lesz.


Üdv.

2016. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!