Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol a legolcsobb a mobil...

Hol a legolcsobb a mobil internet?

Figyelt kérdés
Nincs olyan szolgáltato mondjuk, ahova befizetsz mondjuk 5000 Forintot, és cserebe kapsz egy 20-30ft/SMS,HIVAS csomagot, és melle korlátlan ideig felhasznalhato adat keretet?
2017. aug. 13. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Telekomnál (feltöltősként) Domino fix csomagban 25 ft minden perc/sms. Mellé Maraton 4Gb adatopció 4000ft. Utóbbit addig használhatod, míg el nem fogy.


Ha online rendelsz kártyát, akkor az 990 ft -ba kerűl, 80 perc lebeszélhetőséggel, 1Gb nettel...


Nézz utánna a weboldalukon...

2017. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telenor Hello Data
2017. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a lepontozást, sem a Telenor Hello Data ajánlatot. Én az említett kereten belűl maradtam, a Hello Data pedig 990 ft -al túllógja. Ráadásúl a percdíjak is túlvannak a kérdező által említett felső értéken...

A kérdező pedig nem korlátlan adatmennyiséget, hanem korlátlan ideig felhasználható adatkeretet említett...

Ezáltal azt hiszem a válaszom megfelelt a kritériumoknak.

2017. aug. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, számomra megfelelt a válasz, még annyi kérdésem lenne hogy ehhez egy eleg egy sima SIM kártyát vennem hogy tudjam aktiválni, majd feltolteni rá pénzt, és egyik felet feltolteni internetre, másik felet lebeszelni?
2017. aug. 14. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha új Domino Fix Extra SIM csomagot vásárolsz, azt aktiválva kapod kézhez, 80 perc lebeszélhetőséggel, 5 elküldhető SMS -el, 1Gb nettel.


A feltöltött egyenleget lebeszélheted, vagy netet vásárolhatsz.


További infók, részletek:


[link]


[link]

2017. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!