Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
3 hete van új telefonom, egyszer már csinálta azt, h hosszabb ideig nem nyúltam hozzá, fél nap kb., és csak azt láttam, h ki van kapcsolva, és utána elég nehezen kapcsolt be, és amin meglepődtem, h úgy tűnt, h nem azért kapcsolt ki mert lemerült... viszont töltés nélkül nem kapcsolt be, szóval már akkor fura volt. Most megint egy időre a táskámban hagytam, nem biztos, h teljesen lemerült, de előtte használtam, amikor kivettem nem volt bekpacsolva, elkezdtem nyomni a bekapcs gombot, de csak rezgett és ennyi, a sony felirat már nem jött be. Aztán felraktam töltőre, utána elég gyorsan pörögtek az események, de az lett a vége, h végig nem kapcsolt be, és most a bal felső sarokba világít folyamatosan sárgán egy pötty, ha nincs töltőn akkor is, és nem is reagál semmit a bekapcsolásra. Órákig töltőn hagytam, azóta már egy napot állt, de félek, sose fog ez már megjavulni, sztetek mi lehet a probléma? Aksit nem tudom kiszedni, mert ennek a fo$ sonynak nem lehet leszedni a hátulját, pedig én úgy érzem az megoldaná.

2017. aug. 4. 12:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval mostmár nem is rezeg, ha megpróbálom bekapcsolni. Azt arra értettem, h gyorsan pörögtek az események, h nem emlékszem, h a töltőn rezgett-e, meg, h ez a sárga pötty mikortól kezdett el megállás nélkül világítani... és mintha lenne egy olyan emlékem is, h a töltőn miután rezgett bejött a sony felirat, de csak ennyi, szóval azóta nem kapcsolódott be rendesen egyszer se.
2017. aug. 4. 12:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerviz.
2017. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet kifogtál pont egy gyárilag hibásat. Vidd el oda, ahol vetted és mondd hogy nézzék meg
2017. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, mert elég sz*r volt az egész telefon, amiket eddig használtam, mind csak akkor kapcsoltak ki amikor lemerültek, akkor is ha felraktam rögtön visszakapcsoltak. Ez már múltkor is sz*rakodott, és ahogy emlékszem, amikor bekapcsolt, olyan 30% körül volt az aksi. Ja, és a töltő alapból sz*r volt ehhez a telefonhoz, úgyhogy egy másik sony töltővel töltöttem, eddig is...
2017. aug. 4. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

'3 hete van új telefonom, ...'

Első 3 nap szó nélkül kicserélték volna. Most már csal javíttatni tudod, attól függően hogy milyen garid van hozzá.

De alapvetően a vásárlás helyén jelentkezz a problémáddal. Minél hamarabb.

2017. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De első 3 nap ki se derült a probléma :D A töltőt kb. 2 hét után vettem észre, ezt utólag se értem annyira, mondjuk, a mostani probléma pedig most merült fel, kb. 2 napja. Amúgy van rá garancia és még jó.
2017. aug. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!