Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a 6forint.hu szolgáltatásaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Leszeretném mondani a t-mobile előfizum erre a 6forint.hu-s alapcsomagra. Az oldalt meglátogattam viszont sehol sem találtam róluk véleményt! Akinek van róluk kérem ossza meg. Még valami ha én átmegyek 30-as számmal a 6forint.hu-hoz akkor engem már nem hívhatnak kedvezményesen a 30-asok?

#előfizetés #6forint.hu
2017. aug. 13. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Facebookon van róluk vélemény az oldalukon elég sok.Az emberek csak pozitív véleményeket írnak.Szerintem nemrossz, én pont most csatlakozom hozzájuk, ámbár Vodafoneos vagyok, kaptam 1 ajánlatot tőlük 10000ftért havi korlátlan közösségi opció/7gb net... Elgondolkodtam megmondom őszintén, 6forint.hu -nál egy bajom van, ha átmégy számhordozással 15, azaz 15db ezresért adják csak ki a számod ha elakarsz menni tőlük, ez szerintem elég gusztustalan.. Korlátlanság nem terjed ki pl. a kék számokra! Vodánál teljesen korlátlan az is.Gondolkodom erőteljesen, hogy váltsak-e vagy ne én is... én is kerestem máshol véleményeket róluk, de szintén nem találtam, viszont face oldalukon kommentbe elég jókat írnak róluk.... am szerintem ez a t-mobilenak valami "anya" vállalata.. :) ahol telefont nemtudsz venni, csak díjcsomagot ezért olcsóbbak :) így vonzzák be magukhoz az ügyfeleket, miközben te ugyanúgy t-mobileos maradsz ha az vagy jelenleg is, csak 1 kiskapuval olcsóbban, de ugyanúgy a t-nek fizeted a számlát valójában, csak papíron nekik.. :D

2017. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%

".Az emberek csak pozitív véleményeket írnak."


Hahaha. Azért vannak csak pozitív vélemények, mert minden más törölnek és a hozzászólókat letiltják! Pl. akinek szúrja a szemét a 15 000 Ft-os számelhordozási díj és ezt kulturált hangnemben jelzi, azt azonnal törlik és kitiltják a facéról... Szóval azért láthatsz kizárólag pozitív véleményeket, mert DURVÁBBAN CENZÚRÁZNAK, MINT A KÁDÁR KORSZAKBAN!

2017. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
49%

Sziasztok

Az, hogy cenzuraznak a facebookon teljesen normalis dolog, gondolom nem keveset fizetnek a facenak a reklamert, az az o oldaliuk, eleg hulyen nezne ki, hogy olyan oldalt hirdessenek ahol negativ komment van roluk.

A lelepesi koltseg nem tiszta 15000. Abban benne van az uj kartya ara /4500/ feltoltik 2700 al es ajanlottam postazzak a reszedre + elintezik, hogy a te neveden van egybol dominosba. Es mindezt ugy, hogy sehova nem kell menned. Csak egy emailt kell kuldened nekik, hogy szeretnel kilepni es viszed szamod.


En telejesen elegedett vagyok veluk!

Hajra 6forint.hu!!!


Amugy ugy hallottam 2018 elejen csokkenek az araik!

2017. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsonak: nem, nem korrekt hogy cenzuraznak. Lehet h fizetnek a facebooknak a reklamert, de az hogy a nekik nem tetszo igazsagot eltuntetik onnan, az kizart hogy korrekt legyen....
2018. jan. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 euzlet33 válasza:

Senkinek nem ajánlom a 6ft.hu.-t A szerződésben van egy olyan pont, hogy bármikor indoklás nélkül kérhetnek X összegü előleget. Sajnos kihasználják 10, 20, 50 eft előlegeket kérnek 1-2,nap használat után és csak a 4. számla után írják jóvá az alapdijakra.

Ha nem fizetsz reklamálsz akkor csá, mert tiltják a kimenőhívásaidat.

2018. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
6forint megpróbálja magát szolgáltatóként beállítáni, pedig a helyzet az, hogy az előfizetésed tulajdonjogát birtokba veszik és ők szerződnek a Telekommal, majd külön saját számlát állítanak ki neked. Ezzel addig nincs baj, amíg nincs vita. Fontos megjegyezni, mivel a tulajdonjogról le kell, hogy mondj elveszted az előfizetésed felett a rendelkezést. a 6forintot pedig két biatorbágyi magánszemély irányítja illetve tulajdonolja, minimális 3milliós alaptőkéjű cégek révén.
2018. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pontosan így van ahogy az utolsó írja. Két Biatorbágyi fiatal nevén van most már a cég. Jelenleg Appgenom Kft. néven futnak, az előző Frondeo Team Kft helyett. (Miért váltottak cég nevet?)

Rettenetesen cenzúráznak és törölnek ha nekik nem tetsző dolgokat írnak a facen. Amit észrevettem, hogy az új hívószámaik között rengeteg a 20-as és 70-es visszaadott telefonszám is. Valami biztosan nem stimmel velük.

Volt olyan amikor én este 9 után írtam privát üzit nekik és láss csodát még akkor is válaszolnak. Valaki vagy valakik rá vannak állítva a face-ra akik ezt nézik folyamatosan. Sokszor láttam, hogy éjfél után is válaszoltak.

Igazság szerint nagyon sokat gondolkoztam, hogy belépek, de ahogy kicsit fentebb is írja valaki, hogy bármikor előleget kérhetnek akár 1-2 nap után is és nem is keveset, így már egészen biztosan nem fogok hozzájuk menni.

2018. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van még valakinek kérdése a céggel kapcsolatban?

Azért itt is csak kiderült,hogy igaz a mondás.Ami túl szép,hogy igaz legyen,az nem is az...

2019. jún. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Két éve vagyok náluk, tőlem egyetlen alkalommal sem kértek előleget, és maximálisan meg vagyok elégedve a szolgáltatásaikkal.Korrektek.
2019. júl. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy már nem müködik? Július 8.
2019. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!