Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony M4 fényképezőjét elrontot...

Sony M4 fényképezőjét elrontotta a szervíz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Beküldtem a telefonom a Sony szervízbe,hogy elegem van belőle. 3x volt rossz 1,5 éven belül, 2x másik telót küldtek,szolgáltató által. Most épp nem töltött... Egy hét alatt megjavították,és visszaküldték, "csacsi ragyira megcsinálták új aksi meg alkatrészek"...erre 5 órája használom,de észrevettem hogy a hátlapi fényképezője nem működik...teszt szerint se....holnap hívhatom fel őket megint...hogy,elegem van a sonyból...vajon hogy fogják fel,hogy még a részlet se járt le,de 80-ért nem kell a telefonjuk,és típuscserét kérnék a szolgáltatótól...már ők küldtek a Sonyhoz hogy kérjek cserét. Valakinek hasonló tapasztalat?

2017. aug. 14. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár Sony párti vagyok, az M4 egy nagyon elrontott széria.

Sok ismerősöm panaszkodik rá, hasonló hibával is volt, mint

amit írtál.


Lesz valami a szerződésben, hogyha X alkalommal nem tudták

megjavítani, vagy X alkalommal tönkremegy, valami módon

kérhetsz típuscserét is.


Ki szervízelte? Melyik cég? Hivatalosan a Sony javította

először?

2017. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig a t-mobil intézte, onnan jött 2x új teló, most meg magának a Sonynak küldtük,odaírván típuscserét kérek, ...félévente egy hónapig nem volt telóm...és mimdig más bajjal. Egy hónaposan volt érintőhiba, fél évre rá hírtelen nem volt hangja. Most meg ez.
2017. aug. 14. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!