Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkut cseréltem, és nem tölt...

Akkut cseréltem, és nem tölt 100%-ra, esetleg a régi elrontotta a telefont?

Figyelt kérdés
Samsung GT-S7580 telefonom van. A gyári akkuja teljesen felpúposodott, ezt sajnos akkor vettem észre, mikor meghalt. Vettem két "EB425161LU 1500 mAh Li-Ion" gyári akkut. De mindkettő 83%-ig tölt fel, ha kiveszem a telefonból, és újra visszateszem, felmegy 94%-ra, de onnan semmi tovább, és 20%-nál meg lemerül teljesen. Most a telóm ment tönkre, vagy az akkuknál nem stimmel valami? Találtam a Samsung hivatalos mk.nél akkut, (az ára annyi, mint a kettőnek volt) de nem merem megvenni, mert mi van ha az sem tölt 100%.ra ? Ha valaki tud valami tanácsot, esetleg tapasztalatot, megköszönném !

2016. febr. 2. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az utángyártott akkuk már csak ilyenek. Főleg a 30 ezres telefonokhoz.

[link]


Vidd be a telót egy telefonos boltba hogy nézzék meg.

2016. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem gyári ? Pedig az van írva gyári...

[link]


És ez gyári ? Mert ez hivatalos Samsung kereskedés, és megkérdeztem a Samsungtól, (ők ajánlották a boltot)kompatibilis a GT-S7580-al.

[link]

2016. febr. 2. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Léteznek az eredetire megszólalásig hasonlító kamu akkuk, de remélni lehet, hogy egy hivatalos Samsung partner bolt talán csak gyárit árul gyárinak, szerintem azt vedd meg nyugodtan. Az utángyártott akkukból sok a fos.
2016. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nehéz elhinni, de lehet hogy a 3700 forintos akku gyári.

Mindenesetre ezt próbáld ki mielőtt bármit csinálsz: [link]


Vagy ezt: [link]

2016. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem semmiképpen nem tölt 100%-ra, egyik sem. :(
2016. febr. 4. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól még kifoghattál 2 rossz akkut.

Matematikailag meg van rá az esély és cáfolni sem tudjuk.

Ezért javasoltam hogy nézesd meg.

2016. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, feltettem a másodiknak írt progit, és jelez a teló fél óra töltés után, hogy kész, és 100% :) Csak nem jó az angolom, és választottam a Calibrate, utána meg a rate battery.... Most várjam meg míg lemerül, és töltsem újra ?

Egyébként köszönöm :)

2016. febr. 4. 16:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mit írt ki, de kövesd az utasításokat.
2016. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Többnyire amik a képeken vannak... Amennyire értem, le kell meríteni 0-ra... A többi valami reklám lehetett....
2016. febr. 4. 18:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak azért írok, hogy megvettem a Samsung-nál az akkut, és gond nélkül feltöltött 100%-ra :)
2016. febr. 13. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!