Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A garanciás telefonomra...

A garanciás telefonomra megteheti azt a gyártó, hogy nem javítja meg, amiért egy törött a képernyő?

Figyelt kérdés
A telefonom nem töltődik valamiért, pedig eddig semmi baja nem volt. Vissza vittem garanciásan az üzletbe, ahol vettem, és azt mondták, hogy csak akkor csinálják meg garanciásan a telefon töltését, ha kifizetem a képernyőcserét is. A garanciás papíron nincs feltüntetve az, hogy ha a telefonnak akármilyen külső hibája van, akkor nem cserélnek benne mást sem ki.

2017. aug. 14. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen jogos.

Gondolj bele, a készüléket szét kell szereljék, nem kevés készülék érkezhet meg hozzájuk nap mint nap.

Szerinted majd felelősséget fognak vállalni egy törött telefonra? Mi van, ha a szervizelés közben bekrepál az érintőpanel is?

2017. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ez minden normális szervizben így van
2017. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen, megtehetik.
2017. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A garanciás telefonomra megteheti azt a gyártó, hogy nem javítja meg, amiért egy törött a képernyő?"


Nem garanciás.

2017. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Így van.
2017. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!