Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi fel-le hajtást bír ki...

Mennyi fel-le hajtást bír ki egy átlagos laptop kijelzője?

Figyelt kérdés

Hányszor nyithatok-csukhatok le egy hordozható számítógép fedelét, mielőtt bármilyen észlelhető hibája lenne? Gondolom nem tart örökké. Legyen egy átlagos, pár évnél nem öregebb gép, amit nem ér semmilyen egyéb túlzott erőhatás.


Tudom, hogy sok mindentől függ. Az sem rendes válasz, hogy addigra már másikat fogsz használni. Az írjon, aki tud erre vonatkozó anyagot linkelni, vagy konkrét és valós SZÁMMAL válaszolni!



2015. máj. 29. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Konzumer laptopok kevesebbet, üzleti céluak többet bírnak, mert erősebbek a zsanérok.
2015. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondod?
2015. máj. 29. 17:41
 3/6 anonim válasza:
Sokat
2015. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az anyag rugalmas alakváltozási határán belül hajtogatod és nem egymás után többször (drót törés) akkor elég sokáig. Számban kifejezve nem hinném, hogy ki lehet fejezni. De nekem van egy közel 11 éves laptopom, amit ha naponta 10 alkalommal használtam (kohajt-becsuk, amely sokkal több alkalom)akkor mára kb 40.150-szer nyitottam ki és még ennyit biztos kibírna. Eddig egy töltőt cseréltem rajta.
2015. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is hosszú távon szeretném használni.
2015. jún. 3. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
5000-10000 Között az újabb típusú laptopok akár 100000-200000 között de azt megkel fizetni :)
2016. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!