Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tegnapig kellett vopna...

Ha tegnapig kellett vopna befizetnem a Telenoros telefonszámlámat, de egy nap csúszással fizetem akkor lesz késedelmi kamat?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre, hogy nem fizettem be. Ha ma befizetem, akkor elvileg semmi gond sincs?

2017. aug. 15. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami a csekkre van írva, az nem a befizetés, hanem a pénzed célbaérkezésének a határideje. Mivel a Posta olykor 3-4 napig is ül a pénzen, így mindenképp lesz bünti. Megpróbálhatsz elmenni egy ügyfélszolgálatra, és ott befizetni a csekket, de szerintem, ha már lejárt az idő, akkor így jártál.
2017. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na és mennyi büntire számíthatok kb?
2017. aug. 15. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen pofátlanság is csak nálunk lehetséges. Nehogy már én legyek a felelős a Posta (vagy bármely cég)munkájáért.

Példa: értesítettek anno arról(önkormányzati cég), hogy ezentúl a számlán(csekk) szereplő befizetési határidő a pénz beérkezési határideje, semmiféle kifogást nem fogadnak el és szankcionálni fognak.

Erre: többször is előfordult (előtte is, azóta is) hogy a 15.-i befizetési határidejű csekket a cég 08.-án adta postára. Megkaptuk 12.-én, ami többször is éppen péntekre esett.

2017. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Telenornál mennyi, én Vodánál csúsztam, ők pár napért felszámoltak néhányszor 10 forint kamatot, meg vagy 700 forint kezelési költséget, a pontos összegre már nem emlékszem.
2017. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 15. 22:42
 6/6 anonim válasza:

A kérdés régebbi, amint látom, úgyhogy a jövőre nézve írom.


OTP, K&H és minden takarékszövetkezeti ATM-en lehet Telenor számlát befizetni.

A telefonszámodat kell megadnod és utána kiválasztani, hogy a teljes összeget vagy csak egy részét szeretnéd.


Kártyás vásárlásnak minősül a művelet.


A Telenor ezután néhány perc múlva smst küld, hogy a befizetést könyvelték. Tehát nem kell várni, amíg látják a pénzt.

2017. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!