Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet megnezni egy...

Hogy lehet megnezni egy messenger uzenetet anelkul hogy a masik latta volna hogy lattam?

Figyelt kérdés
Allitolag ha bekapcsolom a repulogep uzemmodot es ugy nezem meg az mukodik, de nekem nem valt be. Iphoneom van.
2017. aug. 15. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor látod az értesítéseknél, hogy írt az a személy, akkor kikapcsolod a Wifit/mobilneted, és úgy lépsz be a chat ablakba. Így nem lesz internetkapcsolat és a Messenger nem tudja elküldeni majd a "Látta" szöveget a szervernek (amit aztán a címzett megkap).

Azt nem tudom, hogy amikor visszakapcsolod a netet, milyen időpontot fog kiírni (tehát Látta: 17:30, amikor megnézted net nélkül vagy Látta: 19:51, amikor visszakapcsoltad a netet).

2017. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!