Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meylik telefont vegyem?

Meylik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Sony xa

Sony z2 vagy z3

Lg g4

Samsung A5 2016

Htc one m9

Honor 6x

Honor 8 lite

Huawei p9 2017 vagy lite

??????



2017. aug. 15. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem Samsung A5,LG G4 vagy a Huawei P9 Lite:)
2017. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%
A5 vagy Huawei
2017. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem mai darabok, tehát már sok embernek van tapasztalata róluk. Ajánlom, hogy egyesével nézegesd meg a mobilaréna.hu-n a fórumban írtakat. Ott leírnak jót, rosszat, ezek alapján próbálj dönteni, ne úgy, hogy ide írunk valamit. Pl. az én ítéletemben szerepelne a fényképező képminősége és úgy ajánlanék, holott lehet, hogy Te életedben egy fényképet nem akarnál ellőni. Olvass, olvass, olvass :)
2017. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sony-t és LG-t semmiképpen, Honor és Huawei jó választás lehet bármelyiket is veszed, a többi inkább az elmegy kategória, én ugyan nem venném meg egyiket sem, de sokan arra esküsznek, lehet jó vétel
2017. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sony,lg jó nekem volt mind a kettő semmi gond nincs velük,én a sony xperia z3-at vagy az lg g4-et venném.
2017. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!