Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ebben...

Milyen telefont vegyek ebben az értékben?

Figyelt kérdés
50-55 ezer forintért szeretnék telefont venni. Tusom,hogy ez nem lesz csúcskategória,de nekem bőven elég lesz. Milyen készüléket vegyek?
2017. aug. 17. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Xiaomi Redmi 4X. 50 000 Ft. korul van. Ebben az arban talan a legjobb valasztas.
2017. aug. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én is néztem már,csak azt mondják nekem mindig,hogy gondoljam át,mert lehet,hogy szar,meg még ismeretlen.. De akkor lehet,hogy az lesz.
2017. aug. 17. 07:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Raadasul a redmi note 4-et akartam ajanlani :) Nincs semmi kulonosebb bajuk a xiaomiknak. Par eve a huawei is egy feltorekvo kinai volt. Ma meg?
2017. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3


Igazad van, de noname cuccok-induló cégek termékeire a gari semmit sem ér, ha közben és akár hirtelen csődbe esik.

A ledes izzóknál voltak cégek több éves garival kezdetekben mindenre...beetették a népet...vettek is mindent és hibásodtak is a dolgok 1 éven belül, de addigra kihez s hova a gari...kiszórták a szemetet:D

Ennyi az ijesztő a noname holmiknál.

2017. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ertelek, de pl. a xiaomi mar 7 eves ceg. Ha akartak volna, mar reg leleptek volna. En sem mondanam, hogy barmelyik noname kina telot meg szabad venni.
2017. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a Meizu-kat is megnézném! Egyáltalán nem noname kínai hulladék. Ez a cég 2008 óta gyárt okostelefonokat. Igaz, nálunk nem annyira ismert márka, mert nem reklámozzák, de attól még nem rossz. Nekem lassan 1 éve ilyen telóm van (egész pontosan M3 Note) és összességében elégedett vagyok vele. Nyilván vannak hibái/hiányosságai, de egy teljesen korrekt készülék a maga kategóriájában.
2017. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Asus-t vennék vagy Lenovo-t.


Mondjuk ezek szerintem:


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nokia 3

Nokia 5 (ez több egy kicsit de nagyon jónak mondják)


Annyit fűznék ezekhez hogy ezek zsákbamacskák.


AZ egyik ismerősömnek van xiaomi telefonja és neki minden oké, míg a másiknak 1.5 évente behal és vesz másikat...


Meizuról az egyik ismerősöm rosszakat mondott. gari idő előtt kicsivel kiírta hogy android xy hiba, és kikapcsolt. Bekapcs után a logónál megakadt és villogott a kijelző...


Érdemes fontolóra venni a fenti 2 készüléket. Nem azt mondom hogy azt kell venni, de azért vess rá egy pillantást.

2017. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8#


Nem rosszból írom, de attól, hogy az ismerősöd így járt a Meizu telefonjával, még nem jelenti azt, hogy a cég 'un block' rossz telefonokat gyárt. Amúgy hasonló gondok előfordulnak nevesebb/drágább telefonokkal is, elég itt körbenézni a kérdések között és kiderül.


Egyébként nem szeretnék senkit rábeszélni semmilyen telefonra, csak a saját, személyes tapasztalataimat írtam le.

2017. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!