Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 90-100...

Milyen telefont vegyek 90-100 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés

Lg k8-am van most, alapból imádom a telefont, teljesen meg vagyok elégedve a tudásával, gyorsaságával, méretével, funkcióival, hibátlanul működik.

Csak az a fene memóriája... 8 giga memóriája van, de összesen, a rendszer működéséhez szükséges cuccokkal együtt, vagyis alig lehet rá appokat tenni, és ha tudok is szenvedni kell vele állandóan.


90-100 ezer forintért milyen telefont érdemes megvenni?

galaxy A5-re gondoltam elsőre, de egyáltalán nem értek a telefonokhoz, nem tudom mit kell nézni vásárláskor:)


Köszi a segítséget!!


2017. jan. 6. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Egy telefonban mire nem elég 8 giga memória? Mire akarnád használni? Pont arra, mint a mostanit? Ilyenekre elszórni 100 ezreket, fölösleges. De hát, ha hülyítik az embert, hogy erre biza szüksége van és az ember hagyja magát hülyíteni, akkor meg fogja venni a rózsaszín világító sünt is.
2017. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

#1: ma már a 16 GB belső tárhely is kevés az okostelefonokban.

Kérdező: Lenovo ZUK Z2 Mobiltelefon [link]

Android 7.0-ra is frissíthető: [link]

[link]

Teszt: [link]

2017. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#1:

Látszik hogy nem értesz hozzá. Már a 10 giga sem elég, nemhogy 8.

[link]

Megnézheted hogy minden az sd-n van, a telöra nem is férne rá. 😂

2017. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4 giga van a telefonon, azok csak az alkalmazások frissítései.
2017. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem a samsung új szériája a C sorozat tűnik szimpatikusnak. Van C5 es C7

Tavaly nýáron jött ki Koreában, talán ősszel hozták forgalomba MO@-n szoval elég uj. C5;

De 16 Mp hátlapi, 8 Mp előlapi kamera

4 Gb Ram , bővíthető memória

Full HD S Amoled

5.2 col

Ujlenyomat olvasó

Meg ilyeneket tud

Lehet még az S6-is veri, de a kis gagyi 7s applet biztosan

Amugy 100Ezer ujonnan

De amugy ott a Samsung s6 ha olcsóbbat akarsz, már kb 70 ezerért lehet kapni

2017. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem elég? Konkrét válasz nincs, csak nem elég. A facebook annyit zabál?
2017. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"8 giga memóriája van, de összesen, a rendszer működéséhez szükséges cuccokkal együtt"

Most csak a te kedvedért (meg hogy így mondtad, engem is érdekelni kezdett a pontos szám) letöröltem a telefonomról minden képet, videót alkalmazást. A beépített appok adatait nem töröltem, hisz azokon nem lehet spórolni ugye (navigáció, e-mail, naptár stb.)

"Belső tárhely: 7,09 GB használatban a 8,00 GB-ból".


Amúgy milyen 100ezerekről beszélsz?? :D 90 ezer hol százezrek:DDD

2017. jan. 6. 18:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor döntöttem el véglegesen, hogy kell egy új telefon, amikor a pokemon go mellé már nem fért fel a fluimucil Ábel app. Az verte ki végleg a biztosítékot
2017. jan. 6. 18:15
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

#6:

Facebook nincs is letöltve.😂

Inkább máshol okoskodj bele abba, amihez nem értesz. Szia!

2017. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem a kérdező tanácsot kért, nem kioktatást, pláne nem egy hozzá nem értőtől. Nálam ugyanez volt, az első okostelefonom egy Samsung Galaxy Ace volt. Annál még pluszba volt egy hülye gyári beállítás, amit hiába állítottam át, a telefon memóriára telepített mindent. Szóval hiába bővítettem memória kártyával, semmire nem mentem vele. Gondolkodj már egy kicsit, mennyi helyet foglal csak az android+a gyártó által előre telepített dedikált alkalmazások, amiket le sem tudsz törölni és akkor rájössz, hogy 8giga kb semmire sem elég.
2017. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!