Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iphone...

Mi a véleményetek az iphone 7plus-ról?

Figyelt kérdés
Igy majdnem egy év eltetlével miután kijott, érdekelnének az olyan emberek véleménye akiknek van vagy már volt ilyen keszulek.
2017. aug. 17. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó telefon, de nem érzem, hogy mondjuk egy 6s plusnál sokkal többet nyújtana. A kamera eddig is jó volt, a gyorsaság megfelelő, és nekem a cseppállóság sem túl fontos. Hiányolom a jack csatlakozót. Addig nincs baj, ameddig nem kell tölteni, mikor egyébként zenét akarnál hallgatni, de ha ez van, akkor veheted az átalakítót sokezer forintért, plusz még kényelmetlen is lesz használni. Hiba volt elhagyni a jack-et, igazi oka aligha volt. Mármint azon kívül, hogy több pénz jön a konyhára emiatt.
2017. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenem van kb fel eve, es tenyleg semmi bajom vele. A sulya kicsit hatrany, mert bizony elfarad a kezem ha benne van mar 1 oraja, de tenyleg, tobb semmi bajom nincs vele. :) Gyors, szep kamera, jo akksi. A jack bedugo nem hianyzik nekem, amugysem szoktam fulhallgatot hasznalni, max ilyen hosszabb utazasoknal
2017. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!