Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?!

Milyen telefont ajánlotok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tesóm akar venni új telefont. A Huawei P10 és az iPhone 7-en gondolkozik, DE minden tanácsot meghallgatunk. Fontos neki hogy a kamerája jó legyen. Én neki az iPhone 7-et ajánlottam, nekem iPhone 6 van, nem kell többé Android a kamera miatt. 😁😏

2017. aug. 17. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem rossz. Én még bevenném a Samsung Galaxy S8-at a sorba, nagyjából az iPhone 7-tel van egy árban. Azt vegye a tesód, amelyik jobban tetszik neki. Kamera mindnél rendben van. Ha minden jól alakul, én S8-at fogok venni magamnak, amint lemegy az ára még egy picit. Ezek közül nekem a P10 nem tetszik kinézetre se, meg a rendszerének dizájnja sem jön be. De kinek mi, ha tetszik, akkor miért ne?
2017. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! 😁
2017. aug. 17. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is iPhone 6 van, de a kameráját szívesen lecserélném egy Huawei P10 re :D Az én kis 6om Nappal szép képeket csinál, de este/gyenge fényviszonyoknál... kb mint a skype mikor szaggat :D Nem rég vett haverom új telót (Huawei Mate 9) terméseztessen szétnyomogattam, este városban csinálom a képet és... Elélvezett a szemem :D És nem vagyok Huawei fan, de ami jó az jó.


A fotózáshoz amit ajánlok:

iPhone 7plus

Huawei P10/Mate 9

Samsung S8

2017. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huawei P10-et próbáltam, egy nagy határ fos..😏 Elkeserített hogy elk@.rták. Honor 8-at néztük még, elég jó.
2017. aug. 17. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz,mindenféleképp Android-ost vegyen.Sokkal testre szabhatóbb.A kamera meg nem operációs rendszer függő.;)
2017. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!