Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az ebay-en...

Mi a véleményetek az ebay-en kapható Iphone töltőkről?

Figyelt kérdés
Megtört az Iphone 7esem töltője és sokan azt állítjak hogycsak gyári töltővel lehet tölteni. Van ennek calami igazság alapja vagy kamu? Mert ugye a gyári töltő meg szinte mézeg drága egy kábelért 16 ezer kicsit sok.
2017. aug. 17. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen de csak saját felelősségre vásárolj onnan nem eredeti töltőt.
2017. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Ha iphone 7 vettél akkor miért sajnálod azt a "mézeg drága" kábelért??!!

Több mint 245 000 megvetted akkor az már nem lehet olyan sok.

Itt egy jó ok miért jobb android...

Még a gyári töltő nem olyan drága.

2017. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél gyári töltőt.
2017. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
45%
Azért nem vesz gyárit, hanem valami hulladékot, mert a törlesztő mellett nincs pénze gyári töltőre. Mondjuk elég gáz, hogy a gyári is ilyen minőség...
2017. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor veszek eredetit. Viszont már kezdem unni hogy mindenki ezzel a szarral jön hogy ha már megvetted ennyiért meg annyiért ne sajnáld rá a pénzt... nem ez volt a kérdés!!! Egyébként azért vettem ezt mert az android egy nagy szar lefagy kidob a renszer órákig frissít lassan kapcsol be.... az Iphone legalább megbízható!
2017. aug. 17. 20:51
 6/10 A kérdező kommentje:
bp 1985 tévedés! Igaz törlesztőre hoztam ki de semmi gáz nincs vele! Csak gondoltam hátha valaki már vett hozzá és bevállt neki de ha nem akkor nem veszek gyárit nem esik le a karikagyűrű az ujjamról ;) Am meg tényleg felháborító hogy a gyári kábel is ilyen hulladék 6 hónap alatt szarrá ment..... Ameddig a 30 tűs csati volt semmi gáz nem volt vele most ez a lightning kábel eddig egy nagy szar
2017. aug. 17. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:

:D Ha egy 20E Ft-os Androidos telefonnal szívtál, az a Te bajod! :D

Fogadd el, hogy az Apple termékek nem az olcsóságukról híresek. :) Ha sajnálod érte kiadni a pénzt, akkor magadra vess, ne a válaszolóknak oszd az észt! :D

2017. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki ossza az észt véleményt kértem nem bunkózást és ha kicsir feljebb olvasol láthatod hogy nem sajnálom érte kiadni a pénzt csak kiváncsiságból kérdeztem de ezekserint azt itt nem lehet.. mert akkor leírják az embert... am ha annyira érdekel samsung galaxy s7 telefonom volt és kijelentették hogy nem garis hibája van hanem egyszerüen nem tudni hogy mi a baja 3* telepítették a telefont és utánna döntöttem és vettem megint IPhone telefont.....
2017. aug. 17. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Elismerem elég bunkon hangozhatott amit írtam.

Nem csak gyáritöltő jó. Ebay-en ott vegyél ahol sok pozitiv visszajelzés van. Így minimálisra csökkented az esélyét hogy ugyanolyan vacak legyen mint a gyári töltője ,vagy más rosszúl összedobott töltő.

2017. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:D

Kifogtál egy gyári hibás készüléket kérdező - iPhone-nál is van ilyen, hogy pont azt fogod ki!

Amúgy meg ja - figyelni kell, hogy mennyire megbízható az eladó... A másik: olvasd el ezt, ha már külföldről szeretnél rendelni [link]

itt minden össze van szedve, melyiket ajánlják, mit érdemes, stb. Viszont eBay helyett, az Aliexpress-t próbáld meg, a visszajelzések alapján, megbízhatóbb.

2017. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!