Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mit tippel? A belepo...

Ki mit tippel? A belepo tarhelyes iphone 8 atlepi a 300 ezer ft-os erteket?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
szinte biztosan. es az is szinte biztos, hogy minden i-diota fanboy/fangirl akkor is meg fogja venni...
2017. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinte semmiben se vagyok biztosabb, mint hogy túllépi a 300 ezret.

Ami amúgy elég gáz. Ha egy abszolút nem híres gyártó kiadna egy ilyen tudású telefont, kb feleannyiba kerülne, vagy annyiba se.

2017. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz iPhone 8, mert más neve lesz elvileg...

Elvileg iPhone Pro lesz. Bár ez majd úgyis kiderül egy hónap múlva.

Szerintem 250 ezer forinttól lehet majd kapni a legkisebb tárhellyel rendelkező iPhone 8/Pro-t.

2017. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat nev ide vagy oda remelem neked lesz igazad utolso :) Amugy ha 64gb rol indul tenyleg akkor egy atlagos felhasznalonak szerintem felesleges is lenne nagyobb... de felek hogyha bejonnek ezek az S szeriasok is a 7 bol akkor az S plusz fele teszik valamivel
2017. aug. 19. 02:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hogy fele annyibe kerül, de még annyit sem ér el egy nagyon jó telefon.


[link]

De hát van akit csak a márka érdekel.

2017. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Na nemár, kajak a szar kínait ajánlgatod iPhone helyett??? 😂😂😂😂
2017. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én senkit sem telefon alapján itélek meg ezért fordítva sem korrekt. Na de most 300 ezer környékén még normális autót sem lehet venni akkor már legalább legyen egy jó telefon is.
2017. aug. 22. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!