Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom még semmit sem tudni de...

Tudom még semmit sem tudni de aki kicsit otthon van a témában. Mennyi esély van rá hogy a kezdő tárhelyes Iphone8 300 ezer ft-os ár alatt maradjon?

Figyelt kérdés
Folyton írják hogyígy úgy 400 ezer de szerintem kizárt hogy ilyen sok legyen a legkisebb ára.
2017. júl. 31. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy nap a doktorimban szeretnék írni egy tanulmányt a buta, elkényeztetett, gyermekkorában nehezen bilire szoktatott fiatalokról.

Ha megadnád az elérhetőségedet, szívesen beszélgetnék veled.

2017. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól hogy neked nem fogja futni rá még nem kell beszólogatni annak aki tesz érte hogy megtudja venni. Köszönöm!
2017. júl. 31. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit otthon vagyok a témában. Még semmit sem tudni. De hogy az esély mennyi, azt megmondhatom: 50%. Vagy alatta marad, vagy nem.
2017. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
gőzöm nincs, de ennyiért soha nem vennék telefont. Futná rá, de ennyiből ink felújítok két szobát és veszek egy rekesz sört.
2017. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát az első az röhejes :D


Amúgy van egy Youtuve csatorna: EverythingApplePro https://www.youtube.com/user/EverythingApplePro

Elég gyakran csinál videókat,ahol beszél az iPhone 8-ról.

Állítólag 950 és 1200 dolcsi között mozoghat majd az ára.

2017. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5.

Youtube*

2017. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat ha az igaz akkor meg beis johet amit varok..:) amugy van aki elissza elfuvezi a penzt van aki pedig telefonra meg hasonlokra gyujt :) Egyetem mellett amugy is nehez egy jo telefon nelkul boldogulni es koszi annak aki ertelmes :)
2017. júl. 31. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:

#1

Inkább arról írj, hogy miért lett a mai átlag magyar ilyen dilettáns, proli, bunkó.

2017. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!