Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomra töltök...

Adrenalinxdxd kérdése:

Ha a telefonomra töltök mobilnetet tényleg csak 30 napig tudom használni?

Figyelt kérdés

telenoros vagyok és itt a weboldalon azt írja hogy 30 napig használhatók fel. De ha én töltök rá 3,5 gb netet az nekem 2-3 hónapig is elég lenne. Most ez tényleg így van hogy csak 30 napig lehet felhasználni? csak mert a telekomnál pl. addig lehet használni amíg el nem fogy.

[link]


2017. aug. 19. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írják, akkor addig lehet. Miért nem töltesz rá kevesebbet? Vagy 3,5 GB a legkevesebb, amire elő lehet fizetni? Nem tudom, hogy telenornál hogy van, de vodafonnál például vannak havi pár száz MB-os előfizetések is.
2017. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adatjegyek és adatcsomagok érvényessége:


számlás előfizetők esetén: Egyszeri adatjegyek esetén megrendeléstől számított 30 nap, megújuló adatcsomagok esetén mindig az adott számlázási időszak vége. A számlázási időszakodat a számlán találod, de ellenőrizheted a MyTelenoron vagy a MyTelenor appon, telefonon a 1220-on, vagy az üzletekben is megtudhatod.

kártyás előfizetők esetén: Egyszeri adatjegyek esetén megrendeléstől számított 30 nap, megújuló adatcsomagok esetén mindig az adott kártyás ciklus vége. A kártyás ciklusoddal kapcsolatban a 1220-on vagy az üzletekben tájékozódhatsz.

2017. aug. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két kártyás független telóval meg tudod oldani a telekomost.
2017. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!