Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári frissítés jött a telefon...

Gyári frissítés jött a telefonomra, sikeresen telepítettem, azóta teljesen megbolondult random időközönként életre kel és elkezdi vezérelni magát, minden alkalmazást elindít mintha elkezdeném összevissza érintgetni?

Figyelt kérdés
4.4.2 android jött rá tudom már règi a teló de jó az aksia ès a melóba megfelelő. Allview v1 viper a teló. A règi androidot nem tudom visszatenni sajnos.
2017. aug. 19. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári beállítások visszaállítását, az általában segít.
2017. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 rafael:) válasza:
0%
ienkor fel kéne jelentened oket mert az ök hibajukbol romlott el a telefonod
2017. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragúdj, de kétlem, hogy az gyári frissítés volt. Ennyire régi rendszerekre nem szoktak már frissítések jönni még a nagyon neves gyártóknál sem.


Valószínübb, hogy átverős vírus áldozata lettél.


Vagy egy jó vírusírtóval próbálkozol, vagy a "Hard Reset" -el. Utóbbi esetben az adataidnak annyi, szóval egy mentés nem árthat.


(Eset Smart Security; Kaspersky... Van sok jó vírusírtó...)

2017. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam dobnak rá egy javítást de erre már több mint egy fèl ève várok. Azóta szenvedek vele. Próbálltam gyárit többször is. Reseteltem is de semmi:-(
2017. aug. 19. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor marad az, hogy gépről telepítessz egy Stock ROM -ot. Feltéve, hogy értessz hozzá annyira...


Neten rákeresel:

"Telefon típus" Stock ROM flash


Valószínüleg minden szükséges dolgot megtalálsz (angol tudás előny).

2017. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mèg nem csináltam ilyet de megpróbálom, már nagyon idegesít. Garancia úgy sincs már. Esetleg aki jobban èrt megdobbhatna egy letöltő linket hozzá.
2017. aug. 19. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod, nem véletlenűl nem dobok linket.

Jó lenne, ha nem csak letöltenél két vackot és nekiesnél...


A leírás elolvasása fontos! Ráadásúl lehet több eltérő program, amivel flash -elheted a telót. Légy egy kicsit önállóbb. Amikor az első okostelóm először gajrament nem kérdeztem senkit. Szervízbe se vittem a telót. Kerestem a neten megoldást és megcsináltam.

2017. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendkivül segitőkèsz vagy.
2017. aug. 19. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyar leírást nem hiszem, hogy fogsz találni. Youtubeon, fórumokon nézelődj. Próbáld meg az eredeti rendszert visszarakni, ami először volt rajta.
2017. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!