Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 vagy Iphone 7+?

IPhone 7 vagy Iphone 7+?

Figyelt kérdés
A sima hetes jobban a kezemre esik, és jobban is tetszik , viszont lényeges szempont nállam a kamera.... Mi a más a telefonok között? Ti melyiket választanátok és miért? mennyivel rosszabb a kameraja a simának? Ha nincs nagy különbség a kamerák között akkor egyértelmű.... 32gb osat nézegettem ,viszont mondják hogy á az kevés lesz nagyon, csak a 128 vagy afölött... szerintetek?!

2017. aug. 19. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 7 plus-ban is ugyanaz a kamera van, csak van egy zoom lencse is.
2017. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Nekem sima 7-es van, rögtön azután vettem amikor kijött, szóval még tavaj. Kizárólag a kamerája miatt kellett, de a 32 giga nekem bőven, persze van akinek nem. Elég sok nagyobb, magas grafikánú alkalmazásom van (mortal kombat x, fifa, stb.) és 600 kép és még így is csak 15 giga tárhelyem foglalt. Az egyetlen gond, hogy eléggé nagy, szóval nem tudom, hogy a 7 plusot hogyan tudnám hordozni. xD
2017. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
*32 giga bőven elég
2017. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, és a kamerájával hogy vagy eddig megelégedve? aksija meddig bírja?:D
2017. aug. 19. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem 7 plus van, egyik szempont nekem is a kamera volt, de abban nem nyújtott igazából kiemelkedőt, inkább azt mondom, hogy kicsit sokat vártam tőle. ettől függetlenül az üzemidő miatt nem bántam meg. előtte "kicsik voltak" (6-6S), és ahhoz mérve jóval tovább bírja egy feltöltéssel. nekem 128 gigás verzió van, felét ki is használom, de nem is spórolok, fenn van here we go-nál full Európa térkép, összes kép/videó, ami fenn van iCloud-ban is.


nyilván a 32 giga akkor jó, ha az ember csak azokat a dolgokat hagyja rajta, amiket minden nap biztosan használ, de ha valami kis extra dolog kéne, ami esetlegesen sokat foglal, akkor gázos lehet.

2017. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hét plusz! Jobb az akksija, mint a simáé.Kamerában a már említett dolog a különbség.A nagy képernyő miatt pedig ne aggódj, szeretni fogod! :)
2017. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!