Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb mobil cselefon?

Melyik a jobb mobil cselefon?

Figyelt kérdés

Az lg g2 vagy a lg g3

Nékem volt g2 az naon jó vot minden ment rajta meg gyors is vot, de menyivel jobb vagy roszabb a g3 ?



2017. aug. 19. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazábol sok különbség nincs.

Szóval tök mindegy.


[link]

2017. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A G3-nak borzalmas a kamerája, azon kívül viszont mindenben jobb a G2-nél!
2017. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél CSelefont, Naon jó Néked, Menyivel vot roszabb?
2017. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mai napig g2-t használok. Igaz Custom Android 7.1.2 ROMMAL.

Akku idő: mind kettő 3000mAh akkumulátorral rendelkezik viszont a g3 nagyobb kijelzős valamint QHD felbontású így jobban eszi az akksit.

Fényképezőben valóban jobbnak írják a G2-t, viszont a G3 lézeres fókuszú gondolom gyorsabban fókuszál. G2 nem bővíthető G3 igen, G3 akksija házilag cserélhető.

Én semmiképp nem váltanék 2ről 3-ra nem ad többet én szerintem.

2017. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:

A G3 egy generációval újabb, tehát elméletileg sokkal jobbnak kellene lennie. Viszont az eggyel nagyobb SoC-t a kétszer akkora kijelző sokkal jobban megizzasztja, ami miatt teljesítményben és akkuidőben elmarad a G2-től. Viszont a bővíthető tárhely, a lézeres fókusz melette szól.

Szóval nem lehet egyértelmű győztest hirdetni: mindkettőnek megvannak azok a tulajdonságai, amelyekben erősebb és azok is, amelyekben gyengébb. Neked kell eldönteni, ezek közül melyik a lényeges és az alapján válassz...

2017. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
g3-am volt 2 éve és a helyedben messziről kerülném. Szerintem a g2-ben csak a kamera az előny, minden más jobb a g3-ban DE úgy szét fogod laggolni az életed mint az állat :D akksi is sz*r
2017. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
A laggolást én cáfolnám, 4éve van g2-m, nem kell tele rakni minden szrral és nem lesz gond vele, ha meg mégis vmi van akkor gyárivissza és mint az új.
2017. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: ugye tudod, hogy a g3 erősebb processzort kapott, amiből adódóan nem bírta el a telefon és emiatt laggol meg merül az akksi? :)
2017. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!