Microsoft telefon?

Figyelt kérdés
30-40 ezres kategoriaban gondolkodom, hogy vennek egy uj telefont mert a regi LG-m megbolondult mar jo regen es pl a facebook vallalhatatlanul viselkedik rajta. Ezert gondolkodom, hogy nem androidos telot vennek. Mik a velemenyek a Microsoft telokrol?

2017. aug. 20. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak arra kell hogy felvedd ha csörög és beszélgess, arra jó.

Ha szereted a közösségi alkalmazásokat, akkor nem jó választás.

2017. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi baj volt az LG-vel?

A microsoft telefonokon nagyon kevés app van. A facebook,messenger alkalmazása nem a legjobb.

Androidost ajánlanék még ígyis.

Az nem lenne jó neked?

Vagy esetleg BlackBerry-t?

BlackBerry-k tudnak részlegesen android alkalmazásokat futtatni, ennek a márkának a boltjában sincs sok alkalmazás.

2017. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak nem veszel, nem hiába van a béka feneke alatt a piaci részesedése, én nem vennék a helyedben, csak a baj van velük

Bár ha mazochista vagy és szeretsz szenvedni a telefonoddal akkor kitűnő vétel lehet, minden egyéb esetben felejtsd el

2017. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyet értek! Telefonálásra,netezni tökéletes, ezen kívül a Messengert használom rajta, az nem olyan jó, de használható. Ha nem vársz ennél sokkal többet, akkor nem rossz telefon. Elég stabil, nem nagyon szokott kiakadni, lefagyni, legalábbis az enyém nem. Alkalmazások alig vannak rá. Én szeretem amúgy, kár, hogy nem igen fejlesztik.
2017. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy Lumiám van év eleje óta. IGaz ez jóval drágább volt mint a kiírt kategória de nincs vele bajom. Az appokat lesz_rom, játék nem érdekel. Messenger fut rajta rendesen, Skype is, stb. Az office-hoz be kell jelentkezni Microsoft fiókba, de ennyi a sirámom kb. A zenelejátszója kifejezetten tetszik...


Viszont nem ajánlom, mert teljesen le fog állni sztem a támogatása, sőt a win mobile 8.1-nek már le is áll szeptembertől kb. Sajnos ezek a Microsoft telefonok megszűnnek nemsokára és marad a droid v IOs. Már az új Nokiák is a legújabb Androiddal jöttek piacra.

Amivel nekem volt rossz tapasztalatom az épp az LG, Sony, Samsung, ZTE.


Röviden: Már én sem vennék...

2017. aug. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jók voltak a Windows Phone-k, csak már a MS kaszálja őket.

Ilyen árban, Xiaomi-t vagy HomTom-ot érdemes venni - itt nézz körbe, mit adnak el, B20-al: [link]

2017. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DJLance válasza:
Most mondanám, hogy csak seggtörlésre jó, de ahhoz túl kemény. Viszont az újabb modellek elég vékonyak, így pizza vágásra tökéletesek.
2017. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!