Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rakjak zenét az iPhoneomr...

Hogy rakjak zenét az iPhoneomra? Esetleg appok, amik net nélkül is mennek?

Figyelt kérdés
Ingyenesek érdekelnének legfőképpen. iTunesról lehet ingyenesen zenét átmásolni gépről az iphonera?
2017. aug. 21. 18:52
 1/7 anonim válasza:
Nettube
2017. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Logic ***** válasza:
39%
Beírod google-ba, 1000 oldal leírja, hogy hogyan kell. Egy kicsit használd már a etchnológiát, ha már van...
2017. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg se kérdezhetem, hogy kinek melyik vált be a legjobban ?
2017. aug. 21. 22:36
 4/7 anonim válasza:
Imusic, app storeban Chen Greenberg töltötte fel még. Csak rákeresel egy számra, megnyitod, aztán ahogy végigfut a sárga csík felül, le is mentette.
2017. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. aug. 21. 22:56
 6/7 Captain Logic ***** válasza:
Nekem az iTunes-os, mert ha úgy döntök, hogy megveszek 1-2 számot, akkor nem kell külön lejátszóból indítgatni.
2017. aug. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tubidy.WiFi nélkül is tökéletesen működik,egyszerű,csak 2szer kell letölteni a választott zenét mp3 "módban".Én is ezt használom a 6sem-en:)
2017. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!